Gépbeállító

Feladatok, amik rád várnak:

  • A fóliagyártó részlegen készülő termékek gazdaságos, határidőre, megfelelő minőségben történő gyártása
  • A termelés területén a munkafegyelem és az általános üzemi rend fenntartása
  • A részlegen felmerülő hibák elhárítása
  • Alapanyagok megfelelőségének ellenőrzése
  • Alapanyagcserék, átállások megfelelő ütemű koordinálása, és elvégzése
  • Aktuális termelési folyamatok ellenőrzése
  • Termelési adatok pontos dokumentálása

Téged keresünk, ha

  • Legalább középfokú műszaki végzettséggel rendelkezel
  • Van tapasztalatod termelésben dolgozók koordinálásában, betanításában
  • Felhasználói szinten ismered az MS Office rendszert
  • Nem okoz gondot, hogy folyamatos műszakban dolgozunk, ami azt jelenti, hogy 3 napig 06:00-18:00 időszakban történik a munkavégzés, utána 3 nap pihenő, majd 3 nap 18:00-06:00 ig éjszakai munkavégzés vár rád

Ami tőlünk várható:

Versenyképes bércsomag: Havonta akár bruttó 630.000 Ft-ig terjedő fizetési lehetőség, a bércsomag kezdete bruttó 520.000 Ft-tól

  • Magas alap órabér
  • Műszakpótlékok
  • Teljesítményprémium
  • Egyéb juttatások
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Családbarát munkahely
  • Teljes támogatás munkába járás esetén:
    Bérleted teljes költségét fedezzük, autóval való közlekedés esetén pedig 30 Ft-tal támogatjuk üzemanyagköltséged kilométerenként.
  • Ingyenes és könnyen megközelíthető parkoló áll rendelkezésedre.
  • Munkaügyi kapcsolatok rendszerezettek: Minden munkában eltöltött perc elszámolásra kerül, és minden kollégánkat a Munka Törvénykönyvének megfelelően, a munkajogi szabályok teljes körű betartásával foglalkoztatjuk

  Jelentkezni az űrlap kitöltésével és beküldésével lehet.

Karierre jelentkezés

Ha úgy érzi, hogy az Ön szakmai háttere és ambíciói illeszkednek vállalatunkhoz és aktuális meghirdetett pozícióhoz, örömmel várjuk jelentkezését!